فعالیت ۱۷۰۰ دفتر گلد کوئست در تهران - گزارش اختصاصی از تکدید - قابل توجه نیروی ا

فعالیت ۱۷۰۰ دفتر گلد کوئست در تهران - گزارش اختصاصی از تکدید - قابل توجه نیروی انتظامی محترم
اسفند ۱۷م, ۱۳۸۷

فعالیت ۱۷۰۰ دفتر گلد کوئست در تهران - گزارش اختصاصی از تکدید - قابل توجه نیروی انتظامی محترم

به گزارش منابع معتبر و اخبار حاصله فعالیت حدود ۱۷۰۰ دفتر گلد کوئستی در تهران گزارش شده است. این منبع معتبر اعلام نموده است که این دفاتر به صورت خانه های تیمی در تهران اداره میشوند. این خانه ها که هر کدام توسط یک مدیر و چند فرد دیگر که از زیر شاخه های آن مدیر میباشند اداره میشود. این دفاتر گلد کوئستی فعالیت گسترده ای به صورت مخفی آغاز کرده اند. و به افرادی که آنها را به اصطلاح خود پرزنت میکنند هشدار میدهند که اگر نمیخواهید وارد تشکیلات ما شوید ایرادی ندارد. اما این پرزنت و کارهای ما باید مخفی بماند. لیدر های این تیم به افراد زیر مجموعه ی خود تذکر میدهند که هیچ کس، حتی خانواده شما نیز نباید از این فعالیت شما اطلاع پیدا کند. این لیدر ها گوشزد میکنند: شما باید به خانواده خود بگویید که کار دیگری انجام میدهید، مثلا کار در آژانس، دفاتر پستی و… . این لیدر ها قبل از پرزنت کردن افراد، آنها را تحت بررسی و حتی تعقیب قرار میدهند تا روی آنها شناخت پیدا کنند. آنها برای دعوت برای پرزنت شدن (یعنی همان حضور در جلسات آنها و توضیح دادن طرز کار شرکت) از راهکاری بنام استراتژی استفاده میکنند. این راهکار به این صورت است که به دروغ افراد را به دفاتر خود میکنند. به بهانه های مختلف. مثلا به فرد میگویند: بیا به یک فروشگاه توزیع قطعات الکترونیکی بریم، درآمدش واقعا عالیه و از این حرفها… ولی وقتی فرد وارد دفاتر این کلاه بردار ها یا فریب خورده ها میشود با یک عمل انجام شده مواجه میشود. و مجبور میشود که به حرفهای آنها گوش دهد.

از عوامل انتظامی خواستاریم با این افراد دیوانه برخورد نماید. این افراد از ورود زنان و دخترها در دفاتر و زیر مجموعه هایشان جلوگیری میکنند. تا مشکل اخلاقی و باعث شک نیروهای انتظامی نشود. لیدرهای این دفاتر مدعی هستند بسیاری از پزشک ها، افراد نظامی، وکلا (حتی روحانی) و بسیاری از اقشار متوسط به بالای جامعه در گروه آنها جای دارند و عضو شاخه گلد کوئستی آنها هستند.

از نیروی انتظامی محترم و وزارت اطلاعات عزیز خواستار پیگیری این موضوع را داریم. آنها دفاترشان را با پوشش خانه دانشجویی اداره میکنند. 

 

مطلب بعدی:: نرم افزار موبایل - نقشه جاده های ایران برای موبایل

 

مطلب قبلی:: ویژه نامه شهادت امام حسن عسگری (ع) - نماهنگ زیبای غریب سامرا

نویسنده: مسعود

 

   برچسب ها: اخبار گلد کوئست, فعالیت مجدد گلد کوئستی ها, نیروی انتظامی, وزارت اطلاعات, گلد کوئست

/ 0 نظر / 20 بازدید